Перезвоните мне

Як оцінити якість постільної білизни? – Або, на що необхідно звернути увагу обираючи комплект постільної білизни!

Склад тканини, якість пошиву, комплектація, колір, дизайн і навіть упаковка – це все критерії відбору якісного комплекту постільної білизни! В даній статті ми розкажемо на що необхідно звертати увагу в першу чергу обираючи гарний комплект постільної білизни!

Ви вибрали постільну білизну чи виріб домашнього текстилю. Уважно розгляньте комплект або річ, ознайомтеся з маркуванням. Маркування обов’язково повинне надавати наступну інформацію:

  • найменування виробника, його торговий знак, адресу, телефон (у разі відсутності такої інформації повинна бути вказана інформація від продавця продукції);
  • назва продукції, її комплектація, розміри, сировинний склад, умови експлуатації та догляду, дата виготовлення.

Якісна постільна білизна відрізняється наступними ознаками:

  • Щільність тканини. Розріджену тканину постільної білизни видно відразу. Такий комплект постільної білизни неякісний і недовговічний, тобто обов'язково порветься після декількох праннів.
  • Якість швів. Постільну білизну високої якості прострочують спеціальним білизняним швом. Щоб переконатися в правильності вибору необхідно вивернути підковдру чи наволочку навиворіт - неякісне постільна білизна має необроблені краї та один простий шов.
  • Нитки, якими прострочена постільна білизна, повинні бути міцними, і підібрані в тон білизні. Також фурнітура чи оздоблення (за наявності) повинні бути добре закріплені.

Нова білизна не повинна пахнути фарбою або цвіллю. Постільна білизна повинна мати легкий запах нового текстилю. Якщо ваша постіль сильно пахне фарбою - приготуйтеся до того, що білизна буде активно линяти при пранні. Але найгірше – інтенсивний запах, може свідчити про використання неякісних фарбників при виготовленні тканини для вашого постільного комплекту.

Матеріал, з якого виготовлена постільна білизна, повинен бути приємним на запах, дотик і не викликати подразнення.

Комфортність сну залежить навіть від кольору постільної білизни. Якісна тканина, що виготовлена з різнокольорових ниток, однаково яскрава з обох боків і практично не линяє. А от набивний малюнок може «попливти». Натуральні тканини менш яскраві, а тканина з синтетичними волокнами – має насичені кольори, адже краще піддається барвникам.

Зверніть увагу на те, як запакований комплект. Зазвичай, виробники якісної постільної білизни не економлять на упаковці!

І головне! Обов'язково, перед першим використанням, постільну білизну треба випрати!

Бажаємо вам приємних покупок та добрих снів із So Good!